Hakkımızda

Hakkımızda

İlketap Etiket

İlketap Etiket ve Ambalaj San. Tic. A.Ş.

1981 yılında Bursa’da kurulan İlketap Etiket ve Ambalaj San. Tic. A.Ş. kurulduğu ilk yıllarda tipo baskı tekniğiyle matbu evrak basımında faaliyet gösterirken, 1985 yılında ofset baskı tekniğine geçerek kağıt etiket üretimine başladı. Gelecekte etiketin tüm sektörlerde çok yaygın bir şekilde kullanılacağına inanan İlketap, etiket basımı konusunda gereken tüm alt yapıyı oluşturup bu alanda branşlaşmayı başardı ve Türkiye’deki etiket sektörünün hızla büyümesi ve gelişmesine paralel sürdürdüğü yatırımlarıyla sektöründe lider konuma geldi.

İlketap; Türkiye genelinde gıda, meşrubat, su, madensuyu, temizlik, kozmetik ve kişisel bakım alanlarında faaliyet gösteren kurumsal işletmelere tabaka tek yüzlü etiketlerle, kendinden yapışkanlı, şeffaf, metalize ve kuşe rulo etiketler üretmektedir.

Müşteri taleplerine çok hızlı reaksiyon gösteren İlketap, son yıllarda yapmış olduğu ürün geliştirme özelliğine sahip teknolojik yatırımlarla farklı bir dinamizmi de yakalamış bulunmaktadır.

Kombinasyon Baskıda Son Teknoloji

İlketap; tabaka tekyüzlü kuşe etiketlerle, rulo kendinden yapışkanlı, shrink sleeve pet ve cam şişeler üzerine baskılı etiketler üretmektedir. Soğuk-sıcak yaldız, hologram, selefon, UV parlak-mat lak-dispersiyon lak gibi uygulamalar, tek bir geçişte etiket üzerine uygulanabilmektedir.

Kalite, teknolojik yatırım ve müşteri odaklılık yaklaşımıyla üretimini sürdüren, doğaya ve çevreye saygılı üretim felsefesiyle sürdürülebilirliği benimseyen İlketap, bu özellikleriyle sektörde fark yaratan bir işletme durumuna gelmiştir.