Üretim

Üretim

İlketap Etiket

İlketap Renk Yönetimi

• Müşteri odaklı renk yönetimi
• Güncel programlarla ihtiyaca yönelik baskı öncesi repro uygulamaları
• Müşteri onayı için dijital prova ve baskı sistemleri
• En son teknoloji ile donanımlı ölçüm cihazları

Featured Box Image

Kromolin sistemi

Featured Box Image

4K kamera renk kontrol sistemi

Featured Box Image

PDC renk kontrol sistemi

Featured Box Image

ICC renk profili ve kalibrasyon sistemi

Featured Box Image

Denstometrik ölçüm cihazı

İlketap Baskı Öncesi

Ofset, serigrafi, flexo ve letterpress baskı kalıpları, kısa süre içerisinde, dışa
bağımlı olmadan, işletmenin kendi bünyesinde üretilmektedir. Bu durum, müşterilerin acil ihtiyaçlarına en kısa sürede dönüş yapma imkanı sunmaktadır.

Dijital prova sistemi ve GMG rip yazılımı yatırımı yapılarak renk yönetim sistemi hayata geçirilmiştir. Böylelikle, müşterilere baskıda çıkacak sonuçları önceden sunabilme imkanı doğmuştur.

Baskı ve baskı öncesi yeni teknolojik yatırımlarla ve sürekli eğitimlerle baskı standartizasyonu sağlanarak günümüz kalite beklentilerine daha hızlı ve doğru cevap verebilir duruma gelinmiştir. Baskı standartizasyonu, firmaların inovatif projelerinde güvenle çalışmalarını sağlar.

İlketap Baskı

Tabaka Etiket Baskı

En son teknoloji ile donanımlı tabaka etiket baskı makinaları konvansiyonel baskının yanı sıra UV baskı yapabilme özelliğine sahiptir. Kağıdın dışında PP, PE, metalize gibi farklı türdeki malzeme yüzeylerine baskı yapılabilmektedir.

Rulo Etiket Baskı

Nilpeter MO4 11 üniteli, FA6 16 üniteli kombinasyon baskı makinası, flekso, rotagravür, ofset, serigrafi gibi çoklu baskı özelliklerini uygulayarak tek geçişte yüksek kalitede kendinden yapışkanlı etiket üretimi gerçekleştirmektedir.
Sahip olduğu özelliklerle baskı tekniklerinde tercih esnekliği sağlayan Nilpeter, baskıda mükemmel sonuçlar ortaya koymaktadır. Kağıt, PP, PE, metalize gibi birçok yapışkanlı etiket malzemesi üzerine baskı
yapılabilmektedir.

İlketap Baskı Sonrası

Baskı Sonrası

Baskısı tamamlanmış farklı türdeki etiketler, kesim departmanına aktarıldıktan sonra yüksek kapasiteli düz kesim ve şekilli (özel) kesim yapabilen tam otomatik hidrolik kesim makinalarında kesilip paketlenerek sevkiyata hazır duruma getirilmektedir.

Baskı Sonrası

Rulo sarım departmanında etiketler, müşterilerin talepleri doğrultusunda dilimlenir, sarılır ve kontrolleri yapılır. 4K kameralı %100 otomatik denetim sistemli etiket sarma makinası üretim sürecindeki herhangi bir baskı hatası veya kalite sapması durumunu önceden tespit eder. Böylelikle, operatörlerin sarfiyat oluşmadan önce düzeltici tedbirler almalarına ve hatalı etiketlerin müşteriye gitmeden önce bertaraf edilmesine imkan sağlanır.